Tekstvak: Trimclub T.I.O Oostburg

Schema ritten clubs NTFU Zeeuws-Vlaanderen en VBR - 2018

 

Dag

Datum

club

srt.rit

Stempeladres

Tijd

vertrek en bijzonderheden

Bokaal

Za

17-feb

VBR-Oost Vlaanderen

wt+str.

Gem. feestzaal, Aalter Brug

8.00-14.00

 

Bokaal

Zo

18-feb

VBR-Oost Vlaanderen

wt+str.

Gem. feestzaal, Aalter Brug

8.00-12.00

9.uur

Bokaal

Wo

28-feb

Tio-Oostburg

clubrit

Bij de Koreaan

13:00 uur

1e clubrit    13:00 uur

 

Zo

4-mrt

TC Axel

wt+str.

De Bourgondiër, Tolweg, Absdale

9.00-11.30

9.uur

Bokaal

Zo

11-mrt

WTC Graauw

str.

Cafe Nobel, Dorpstr. 45 Graauw

9.00-11.30

 

 

Za/Zo

10/11 mrt

WTC Melle

wt+str.

Ontmoetingscentrum, Gontrode

8.00-14.00

 

Bokaal

Za/Zo

17/18 mrt

Centrumvrienden

wt+str.

Parochiezaal Luchteren, Drongen

8.00-12.00

9.uur

Bokaal

Zo

18-mrt

TC Sas v. Gent

str.

Café Reseda, Sas van Gent

9.00-11.30

 

 

Zo

25-mrt

TC Breskens

str.

Ons Dagelijks Kost, Breskens

9.00-12.00

9.uur

 

Za/Zo

24/25 mrt

VWT Rhodeland

wt

Melle Rose Place, Melle

8.00-14.00

Berendries

Bokaal

Za

31-mrt

WTC Lovendegem

str.

Café 't Eeksken, Eeksken/Lovendegem

7.30-12.00

 

Bokaal

Zo

1-apr

WTC Lovendegem

str.

Café 't Eeksken, Eeksken/Lovendegem

7.30-12.01

9.uur                (pasen)

Bokaal

Zo

1-apr

TC Aardenburg

str.

Kantine sportpark, Aardenburg

8.30-12.00

 

 

Ma

2-apr

I.V. Wielertoerist

wt+str.

Café de Tol, Eede  (paasmaandag)

8.00-17.00

9.uur O'burg, 30km        

Bokaal

Wo

4-apr

WTC Hoek

strc

Café De Molenhoek, Noordstr. 7 Hoek

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Zo

8-apr

Freewheel

str.

Bistro DeBuut, Schoondijke

9.00-11.30

9.uur O'burg via Schoondijke

 

Za/Zo

7/8 apr

TC Avanti

wt+str.

Café/Restaurant Dallinga, Sluiskil

8.00-12.00

naar Sluiskil             

Bokaal

Wo

11-apr

TC Avanti

strc

Café/Restaurant Dallinga, Sluiskil

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Zo

15-apr

WTC De Ratjes

wt+str.

Zaal De Kring, Waarschoot

8.00-12.00

9.uur

Bokaal

Zo

15-apr

WTC Graauw

str.

Café Nobel, Dorpstr. 45 Graauw

9.00-11.30

 

 

Wo

18-apr

TC Sas v. Gent

strc

Café Reseda, Sas van Gent

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

21/22 apr

Hyftespurters

wt+str

Café Center, Hijfte Center

8.00-14.00

 

Bokaal

Zo

????

TC Yara

wt+str

Café Cambrinus, Axel

8.00-14.00

 

 

Wo

25-apr

TC Breskens

strc

Ons Dagelijks Kost, Breskens

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

28-apr

RTC Cadzand

wt

Café The Maple, Ertvelde

7.00-15.00

                             

Bokaal

Zo

29-apr

Tio-Oostburg

w+s

De Smickelaer, Oostburg

8.00-13.00

Esso-Aers               

Bokaal

Di

1-mei

RTC Cadzand

wt+str

Café The Maple, Ertvelde

8.00-12.00

 

Bokaal

Wo

2-mei

TC Axel

strc

De Bourgondiër, Tolweg, Absdale

14.00-20.30

12:30 uur bij Koreaan.

 

Za

5-mei

Ter Beke, Merendree

wt+str.

Kantine voetbal, Landegem

7.30-12.00

                              

Bokaal

Zo

6-mei

TC Aardenburg

str.

Kantine sportpark, Aardenburg

8.00-12.00

9.uur

 

Zo

6-mei

TC Kloosterzande

wt

Café De Kastanje, Kloosterzande

8.00-12.00

 

Bokaal

Wo

9-mei

WTC De Ratjes

strc

Café Modern, Bassevelde

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

12-mei

De Wielertoerist

wt+str.

Café De Tol, Middelburg/Eede

8.00-17.00

9.uur

Bokaal

Zo

13-mei

WTC Ter Linde

wt+str

Kantine voetbal, Opbrakel

7.30-10.30

                               

Bokaal

Zo

13-mei

TC Breskens

str.

Ons Dagelijks Kost, Breskens

9.00-12.00

9.uur

 

Wo

16-mei

RTC Cadzand

strc

Café In Den Buitenlust, Cadzand

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

19-mei

Avanti

skl+str

Café/Restaurant Dallinga, Sluiskil

8.00-12.00

Spie Classic

Bokaal

Zo

20-mei

De Torenvrienden

wt

Gem.Basisschool, Herzele

8.00-10.00

Pinksteren

Bokaal

Zo

20-mei

TC Westdorpe

str.

Café 't Oude Raedhuis, Westdorpe

8.00-11.30

9 uur O'burg             

 

Ma

21-mei

Freewheel

str.

Bistro DeBuut, Schoondijke

9.00-12.00

2e Pinksteren. 9 uur

 

Ma

21-mei

Philippine

wt

Kantine Tennis, Philippine

8.00-12.00

via Sch'dijke -> Philippine

 

Wo

23-mei

WTC Graauw

strc

Café Nobel, Dorpstr. 45,  Graauw

14.00-20.30

12.00 uur bij Koreaan

 

Za/Zo

26/27 mei

De StatieMaldegem

wt+str

Café de Statie, Maldegem

8.00-14.00

9.uur

Bokaal

Wo

30-mei

WTC Kleit

strc

Sporthal De Berken, Kleit

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

2-jun

TC Kloosterzande

wt

Café De Kastanje, Kloosterzande

8.00-12.00

 

 

Za/Zo

2/3 juni

WTC Lovendegem

wt+str

Sporthal, Lovendegem

7.30-12.00

9.uur

Bokaal

Wo

6-jun

TC Aardenburg

strc

Kantine sportpark, Aardenburg

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

9/10 juni

De Statietrappers

wt.

Sportpark Melle, taverne Carpe Diem

8.00-10.00

 

Bokaal

Zo

10-jun

Terneuzen

wt

Delta Ride For the Roses. Z-Vl.

 

 

 

Zo

10-jun

WTC Sysele

wt+str

Sportpark 'tVeld, Eikelberg, Sysele

7.30-12.30

 

 

Wo

13-jun

Hyftespurters

strc

du Commerce, Julianastraat 13, HEIKANT

14.00-20.30

12:00 uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

16/17 juni

WTC De Ratjes

wt+str.

Zaal De Kring, Waarschoot

8.00-12.00

9.uur

Bokaal

Wo

20-jun

Freewheel

strc

Bistro DeBuut, Schoondijke

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

23-jun

RTC Cadzand

wt

Café In Den Buitenlust, Cadzand

8.00-14.00

Stalhille

 

Za/Zo

23/24 juni

Centrumvrienden

wt+str.

Parochiezaal Luchteren, Drongen

8.00-12:00

8:30 uur O'burg str.

Bokaal

Zo

24-jun

TC Westdorpe

str.

Café 't Oude Raedhuis, Westdorpe

9.00-11.30

 

 

Wo

27-jun

TC Hulst

strc

Reijnnaertland,Kreekzoom 2, Hulst

14.00-20.30

12:00 uur bij Koreaan.

 

Za

30-jun

WTC De Pinte

w+s

Café Gildenhuis, De Pinte

8.00-12.00

 

 

Zo

1-jul

TC Breskens

str.

Ons Dagelijks Kost, Breskens

9.00-12.00

9.uur

 

Wo

4-jul

De Wielertoerist

strc

Café de Tol, Middelburg/Eede

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Do

5-jul

TC Avanti

wt+str.

Kantine voetbal, Brieverstr. Eede

9.00-17.00

Pannenkoekenrit

 

Za

7-jul

TC Axel

wt

De Bourgondiër, Tolweg, Absdale

8.00-14.00

 

Bokaal

Zo

8-jul

TC Axel

wt+str.

De Bourgondiër, Tolweg, Absdale

8.00-13.30

8.30uur

Bokaal

Wo

11-jul

FTC Terneuzen

strc

Café Du Commerce, Terneuzen

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

14-jul

Tio-Oostburg

wt

De Smickelaer, Oostburg

8.00-14.00

Fietsplus Cornelis tocht

Bokaal

Zo

15-jul

Tio-Oostburg

wt+str.

De Smickelaer, Oostburg

8.00-14.00

Fietsplus Cornelis tocht

Bokaal

Wo

18-jul

WTC Bentille

strc

Café Tramstatie, Bentille

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

21/22 juli

WTC Aalter-brug

wt+str

Sportpark, Lindenstr.17 Aalter

8.00-12.00

8.30uur

Bokaal

Zo

22-jul

RTC Cadzand

str.

Café In Den Buitenlust, Cadzand

9.00-11.00

 

 

Wo

25-jul

TC Kloosterzande

strc

Café Kastanje, Kloosterzande

14.00-20.30

12:00 uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

28/29 juli

WTC Bentille

wt+str.

Café Tramstatie, Bentille

7.00-12.00

9.uur

Bokaal

Zo

29-jul

WTC Graauw

str.

Café Nobel, Dorpstr. 45 Graauw

9.00-12.00

 

 

Wo

1-aug

Tio-Oostburg

strc

Eetcafé Hofzicht, Ijzendijke

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za

4-aug

RTC Cadzand

wt+str.

Café In Den Buitenlust, Cadzand

08.30-14.00

8.30 uur O'burg->Ertvelde 

Bokaal

Zo

5-aug

WTC Ter Linde

wt+str.

Kantine voetbal, Opbrakel

7.30-10.00

 

Bokaal

Di

7-aug

Tio-Oostburg

wt+str.

De Smickelaer, Oostburg

10.00-15.00

Smickeltour 30km

 

Wo

8-aug

TC Westdorpe

strc

Café 't Oude Raedhuis, Westdorpe

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Zo

12-aug

TC Breskens

str.

Ons Dagelijks Kost, Breskens

9.00-12.00

 

 

Za/Zo

11/12 aug

WTC Melle

str.

Café 't Vissershuis, Melle

7.30-13.00

 

Bokaal

Wo

15-aug

TC Yara

strc

Café Cambrinus, Axel

14.00-20.30

12.30 uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

18/19 aug

VWT Rhodeland

wt

Melle Rose Place, Melle

8.00-10.00

Melle-Muur-Melle

Bokaal

Zo

19-aug

WTC Sint Joris

str.

Parochiezaal, Sint Joris

7.30-12.00

 

 

Zo

19-aug

TC Hulst

wt+str.

Reijnaertland & café De Griete

9.30-12.00

Hulst tt. & Zaamslag str.

 

Wo

22-aug

VWT Rhodeland

strc

café de Handboog, Bassevelde

14.00-20.30

13.uur bij Koreaan.

 

Za/Zo

25/26 aug

TC Avanti

wt+str

Dallinga, Sluiskil

8.00-12.00

 

Bokaal

Za/Zo

1/2 sept

WTC Schipdonkfie

wt+str

Café 't Vedetje, Nevele

8.00-12.00

8.30uur O'burg,        

Bokaal

Zo

2-sep

WTC Graauw

str.

Café Nobel, Dorpstr. 45 Graauw

9.00-12.00

 

 

Zo

2-sep

WTC Dudzele

wt+str

Zaal Polder, Stokerij, Dudzele

8.00-16.00

 

 

Za/Zo

8/9 sept

Hijftespurters

wt+str

Lochristy en Vosselare

8.00-15.00

8.30uur O'burg          

Bokaal

Zo

9-sep

TC Sas v. Gent

str.

Café Reseda, Sas van Gent

 

 

 

Za/Zo

15/16 sept

TC Axel

wt+str.

De Bourgondiër, Tolweg, Absdale

7.30-12.00

9.uur

Bokaal

Za/Zo

22/23 sept

De StatieMaldegem

wt+str.

Café de Statie, Maldegem

 

 

Bokaal

Zo

23-sep

TCWestdorpe

str.

Café 't Oude Raedhuis, Westdorpe

9.00-12.00

9.uur

 

Wo

26-sep

Tio-Oostburg

clubrit

laatste clubrit   seizoen 2018

13:00 uur

 

 

Zo

30-sep

TC Breskens

str.

Ons Dagelijks Kost, Breskens

9.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo  30 sept.  Einde seizoen 2018.     Laatste rit die meetelt in boekje seizoen 2017-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo

 

Start nieuw seizoen 2019

 

 

 

 

Zo

7-okt

WTC Graauw

str.

Café Nobel, Dorpstr. 45 Graauw

9.00-11.30

 

 

Zo

10-sep

Sas van Gent

mtb+str

Kantine voetbal, Sas v. Gent

8.00-12.00

 

 

Za

3-nov

De Wielertoerist

mtb+wt

Café de Tol, Middelburg/Eede

8.00-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vr

 

TIO

 

Najaarsvergadering 2018

19.30 uur

(onder voorbehoud!)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kijk in de NTFU en VWB Kalender 2018 voor alle ritten/afstanden, adressen en stempeltijden

 

 

 

www.vbr-vlaanderen.be

 

www.ntfu.nl

 

www.vwb.be

 

 

 

 

 

www.tiooostburg.nl

 

www.strc.nl